Hra Ideš kukučka!

Kto pomôže kukučke postaviť hniezdo pre jej vajíčka? Ale pozor - vždy, keď sa na hniezdo umiestnite ďalšie vetvičky, vajíčka musíte opatrne preložiť na vrch. Ľahko sa však môže stať, že sa jemnú vajíčka prepadnú do vnútra hniezda, preto na to treba ísť veľmi opatrne. To však nie je všetko: ... víťazom sa stane ten, komu sa na vrchol hniezda podarí umiestniť samotnú drevenú kukučku. Hra trénuje pozornosť, sústredenie, logiku a jemnú motoriku. Hra je vhodná pre 2-5 hráčov od 4 rokov. Balenie obsahuje: 1 hniezdo, 1 kukučku Kiki, 70 drevených paličiek, 20 vajíčok kukučky, návod.

čítať viac čítať menej

19.30€

Bežná cena 19.90€

Dostupné ihneď

19.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kto pomôže kukučke postaviť hniezdo pre jej vajíčka? Ale pozor - vždy, keď sa na hniezdo umiestnite ďalšie vetvičky, vajíčka musíte opatrne preložiť na vrch. Ľahko sa však môže stať, že sa jemnú vajíčka prepadnú do vnútra hniezda, preto na to treba ísť veľmi opatrne. To však nie je všetko: víťazom sa stane ten, komu sa na vrchol hniezda podarí umiestniť samotnú drevenú kukučku.

Hra trénuje pozornosť, sústredenie, logiku a jemnú motoriku.

Hra je vhodná pre 2-5 hráčov od 4 rokov.

Balenie obsahuje: 1 hniezdo, 1 kukučku Kiki, 70 drevených paličiek, 20 vajíčok kukučky, návod.

SKU 1174949
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4010168221243
Kód produktu 36.302219
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško