Spoločenská hra Drip Drop

Čo je to za čudesný zvuk, to jemné ťukanie? To dážď bubnuje na lístie. Naši malí priatelia putujú lesom a prekvapila ich búrka. Ako sa dostanú domov v takom zlom počasí? Schovajú sa pod hubami a lístím, alebo sa budú pohybovať len z úkrytu do úkrytu, aby sa nenamočil? Ich ... útulná Pňová chalúpka na nich už čaká - oheň praská v krbe a horúci čaj rozvoniava v kanvici. Začína závod - kto sa dostane domov ako prvý?Stolná hra pre 2-4 hráčov od 3 rokovTrvanie hry: 15 minútObsah balenia: hrací plán, 4 figúrky, Pňová chalúpka, 2 kulisy, farebná hracia kockaRozmer krabice: 21cm x 21cm x 3cm

čítať viac čítať menej

36.90€

Dostupné ihneď

36.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Čo je to za čudesný zvuk, to jemné ťukanie? To dážď bubnuje na lístie. Naši malí priatelia putujú lesom a prekvapila ich búrka. Ako sa dostanú domov v takom zlom počasí? Schovajú sa pod hubami a lístím, alebo sa budú pohybovať len z úkrytu do úkrytu, aby sa nenamočil? Ich útulná Pňová chalúpka na nich už čaká - oheň praská v krbe a horúci čaj rozvoniava v kanvici. Začína závod - kto sa dostane domov ako prvý?

Stolná hra pre 2-4 hráčov od 3 rokov

Trvanie hry: 15 minút

Obsah balenia: hrací plán, 4 figúrky, Pňová chalúpka, 2 kulisy, farebná hracia kocka

Rozmer krabice: 21cm x 21cm x 3cm

SKU 1170849
Značka Marbushka
Krajina pôvodu Maďarsko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5999559660672
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško