SKU
1173190
Dostupnosť: Dostupné v predajni

Hra Čo je v šatníku?

Dostupnosť na webe
Momentálne nedostupné
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Kde bolo — tam bolo, žila raz jedna príšera s modrým kožuchom, ktorú už nebavilo desiť ľudí a počúvať ich, zuby cvakať od strachu vždy, keď ju zbadajú. Zasnene sa potuluje šatníkmi a hladí čerstvo opraté a ožehlené šaty. Ovoniava ich a načo to popierať ...niekedy si ich skúša aj obliecť.

Nerada sa ľuďom ukazuje, pretože vie, že ich svojim vzhľadom desí, a tak je to obvykle len neporiadok v skrini, čo dokazuje, že tam bola. To je ten dôvod, prečo občas nemôžeme nájsť oblečenie, ktoré sme isto-iste deň predtým uložili na miesto, kam patrí. Dokážete si spomenúť, čo máte vo svojom šatníku?


Pamäťová hra pre 2-4 hráčov od 5 rokov
Trvanie hry: približne 20 minút
Cieľ hry: nazbierať čo najviac kúskov oblečenia
Obsah balenia: 40 kartičiek s oblečením, 10 kariet so šatníkom

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech.

Ďalšie produkty Marbushka
 1. Hra Grand Prix
  Hra Grand Prix
  34,90 €
 2. Hra Güs
  Hra Güs
  37,90 €
 3. Pexeso Siluety
  Pexeso Siluety
  17,90 €