Hra Čo je v garáži?

Nadšene sa prekutrával lesklými kovovými predmetmi, až kým nebol nepreberným množstvom vzrušujúcich nových vecí konečne celkom uchvátený. Vieme, že tam bol podľa neporiadku, ktorý tam po sebe zanechal. Niekedy je to práve kvôli nemu, že dospelí nevedia nájsť svoje náradie, i keď sú si absolútne istí, že ho deň predtým vrátili ... na svoje miesto. Dokážete si spomenúť, kde sa všetky predmety z garáže nachádzajúPamäťová hra pre 2-4 hráčov od 5 rokovTrvanie hry: približne 20 minútCieľ hry: nazbierať čo najviac nástrojovObsah: 40 kartičiek s náradím, 10 kariet s garážou

čítať viac čítať menej

22.90€

Dostupné ihneď

22.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Nadšene sa prekutrával lesklými kovovými predmetmi, až kým nebol nepreberným množstvom vzrušujúcich nových vecí konečne celkom uchvátený. Vieme, že tam bol podľa neporiadku, ktorý tam po sebe zanechal. Niekedy je to práve kvôli nemu, že dospelí nevedia nájsť svoje náradie, i keď sú si absolútne istí, že ho deň predtým vrátili na svoje miesto. Dokážete si spomenúť, kde sa všetky predmety z garáže nachádzajú

Pamäťová hra pre 2-4 hráčov od 5 rokov

Trvanie hry: približne 20 minút

Cieľ hry: nazbierať čo najviac nástrojov

Obsah: 40 kartičiek s náradím, 10 kariet s garážou

SKU 1173189
Značka Marbushka
Krajina pôvodu Maďarsko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5999559660368
Kód produktu 702.0021
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Marbushka
Prekrásne spoločenské hry MARBUSHKA vznikli z tých najúprimnejších pohnútok - Beatrix Bohony a Laszlo Zold chceli ponúknuť skutočne hodnotné hračky ich vlastnej dcére. Manželia veria, že vzťah ku kráse a kvalite v deťoch treba pestovať od malička. A rovnako aj ekologické zmýšľanie. Aj preto sú ich hry z recyklovaných prírodných materiálov a vyrábajú sa priamo v Maďarsku.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško