Hra Človeče kombinovateľné

Klasická a veľmi populárna stolová hra, ktorej najväčšou prednosťou je, že si viete hraciu dosku prispôsobiť počtu hráčov!Trénuje nielen úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj priestorové vnímanie a predstavivosť. Deti tiež učí stratégii a sociálnym zručnostiam, prináša napätie i zábavu.Materiálové zloženie: drevoHmotnosť: 1,03 kgRozmery: 24 ... x 24 cm

čítať viac čítať menej

21.90€

Dostupné ihneď

21.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Klasická a veľmi populárna stolová hra, ktorej najväčšou prednosťou je, že si viete hraciu dosku prispôsobiť počtu hráčov!

Trénuje nielen úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj priestorové vnímanie a predstavivosť. Deti tiež učí stratégii a sociálnym zručnostiam, prináša napätie i zábavu.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 1,03 kg

Rozmery: 24 x 24 cm

SKU 1130981
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4013594569149
Kód produktu 48 56914
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško