Spoločenská hra Chrobáci

Pán profesor Chrobáčnik miluje chrobáky. Snaží sa ich nazbierať čo najviac, aby ich mohol pozorovať. Lenže ktorý chrobák by chcel dobrovoľne vliezť do jeho škatuľky od zápaliek? Život je oveľa lepší vonku! Chrobáky sú práve na dovolenke. Užívajú si pohodičku a kúpu sa vo svojich letných sídlach. Keď im radovánky ... skončia, smutne sa vracajú domov. Návrat je nebezpečný, pretože pán profesor číha na cestičke, ktorá vedie do mesta. Koľko chrobákov sa dostane domov do Chrobáčikova?Spoločenská hra Chrobáci je tímová hra pre deti aj celú rodinu. Všetky deti ťahajú za jeden koniec spolu na záchranu chrobáčikov pred zberateľom chrobákov. Pri hre podporíme u detí motiváciu za spoločným cieľom a tímového ducha. Oproti hrám, kde je cieľom prvenstvo a súťaživosť, tu zažívame spoločnú radosť a dobrodružstvo pri hre.Odporúčaný vek: 4+, počet hráčov: 2-6, čas: 5-10 minútOBSAH BALENIA:- 1 hracia doska- 1 krabička od zápaliek- 20 chrobákov- 1 kocka chrobákov- 1 kocka s bodkamiRozmer krabice: 32cm x 16cm x 3cm

čítať viac čítať menej

30.90€

Dostupné ihneď

30.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Pán profesor Chrobáčnik miluje chrobáky. Snaží sa ich nazbierať čo najviac, aby ich mohol pozorovať. Lenže ktorý chrobák by chcel dobrovoľne vliezť do jeho škatuľky od zápaliek? Život je oveľa lepší vonku! Chrobáky sú práve na dovolenke. Užívajú si pohodičku a kúpu sa vo svojich letných sídlach. Keď im radovánky skončia, smutne sa vracajú domov. Návrat je nebezpečný, pretože pán profesor číha na cestičke, ktorá vedie do mesta. Koľko chrobákov sa dostane domov do Chrobáčikova?

Spoločenská hra Chrobáci je tímová hra pre deti aj celú rodinu. Všetky deti ťahajú za jeden koniec spolu na záchranu chrobáčikov pred zberateľom chrobákov. Pri hre podporíme u detí motiváciu za spoločným cieľom a tímového ducha. Oproti hrám, kde je cieľom prvenstvo a súťaživosť, tu zažívame spoločnú radosť a dobrodružstvo pri hre.

Odporúčaný vek: 4+, počet hráčov: 2-6, čas: 5-10 minút

OBSAH BALENIA:
- 1 hracia doska
- 1 krabička od zápaliek
- 20 chrobákov
- 1 kocka chrobákov
- 1 kocka s bodkami

Rozmer krabice: 32cm x 16cm x 3cm

SKU 1170847
Značka Marbushka
Krajina pôvodu Maďarsko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 5999559660542
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Marbushka
Prekrásne spoločenské hry MARBUSHKA vznikli z tých najúprimnejších pohnútok - Beatrix Bohony a Laszlo Zold chceli ponúknuť skutočne hodnotné hračky ich vlastnej dcére. Manželia veria, že vzťah ku kráse a kvalite v deťoch treba pestovať od malička. A rovnako aj ekologické zmýšľanie. Aj preto sú ich hry z recyklovaných prírodných materiálov a vyrábajú sa priamo v Maďarsku.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško