Hojdačka do prírody

Relaxujte v prírode vo veľkom štýle s originálnou hojdačkou. Závesnú látkovú hojdačku z príjemného materiálu môžete ľahko zavesiť a upevniť medzi dva stromy a pokojne oddychovať. Hojdačka má dĺžku približne 3 metre, v poskladanom stave ju však pokojne strčíte do vrecka. Maximálna nosnosť hojdačky je 110 kg.

18.19€

Bežná cena 19.99€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Relaxujte v prírode vo veľkom štýle s originálnou hojdačkou. Závesnú látkovú hojdačku z príjemného materiálu môžete ľahko zavesiť a upevniť medzi dva stromy a pokojne oddychovať.

Hojdačka má dĺžku približne 3 metre, v poskladanom stave ju však pokojne strčíte do vrecka.

Maximálna nosnosť hojdačky je 110 kg.

SKU 1175020
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 6943478021259
Kód produktu 38.5573
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Obsahuje dlhé šnúry, nebezpečenstvo uškrtenia. Vyžaduje montáž dospelou osobou. Len pre domáce použitie, prosím dôkladne upenite a pred použitím skontrolujte. Určené pre vonkajšie
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou