Hojdacia loďka

Hojdací koník má vo svete hračiek novú konkurenciu - hojdaciu loďku! Vyniká klasickým minimalistickým dizajnom, kvalitným dreveným prevedením aj dôrazom na ergonómiu a bezpečnosť malého námorníka či námorníčky. Hojdanie nie je len vynikajúca zábava, ale tiež účinný tréning koordinácie pohybov a rovnováhy. Hravá plavba za dobrodružstvom tiež podporuje rozvoj detskej ... fantázie a kreativity. Táto originálna hojdacia hračka je vhodná do interiéru aj exteriéru. Dobrý tip na darček pre chlapcov aj pre dievčatá už od 12 mesiacov.  Materiál: drevo, netoxické farby Rozmery: 206,8 x 76,2 x 93 cm

čítať viac čítať menej

81.89€

Bežná cena 89.99€

Dostupné ihneď

89.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hojdací koník má vo svete hračiek novú konkurenciu - hojdaciu loďku! Vyniká klasickým minimalistickým dizajnom, kvalitným dreveným prevedením aj dôrazom na ergonómiu a bezpečnosť malého námorníka či námorníčky.

Hojdanie nie je len vynikajúca zábava, ale tiež účinný tréning koordinácie pohybov a rovnováhy. Hravá plavba za dobrodružstvom tiež podporuje rozvoj detskej fantázie a kreativity.

Táto originálna hojdacia hračka je vhodná do interiéru aj exteriéru. Dobrý tip na darček pre chlapcov aj pre dievčatá už od 12 mesiacov. 

Materiál: drevo, netoxické farby

Rozmery: 206,8 x 76,2 x 93 cm

SKU 1170312
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478014299
Upozornenia Vyžaduje montáž dospelou osobou. Nezmontované obsahuje malé časti, ktoré môžu byť pre dieťa nebezpečné, preto nezmontované držte mimo dosah dieťaťa.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško