SKU
1162559
Dostupnosť: Momentálne nedostupné

Hojdací psík

49,99 €
Dostupnosť na webe
Vypredané
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Absolútna klasika v novom šate - drevený hojdací psík, ktorý je vždy pripravený na veselú jazdu plnú rozkolísanej zábavy. Tak, ako tradičný hojdací koník, aj tento psík patrí medzi nízko údržbové a nadčasové hračky pre deti už od prvého roka života . Stačí len nasadnúť a vyraziť za novým dobrodružstvom!

Hojdacia hračka pre chlapcov aj dievčatá prichádza v krásnom farbenom dizajne a ergonomickom prevedení - stimuluje rozvoj koordinácie a rovnováhy, pomáha pri nadobúdaní fyzickej sily a zdatnosti, priestor pri hre dostane aj detská fantázia.

Výrobca tejto hračky Hape spĺňa všetky bezpečnostné a kvalitatívne normy (EN71, ASTM). Rovnako aj drevo na jej výrobu disponuje certifikátom FSC. Masívne a kompaktné prevedenie hračky je zárukou jej bezpečnosti a stability.

Rozmery: 67,6 x 28,3 x 52,2 cm
Výška sedadla: 28 cm

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech.

Ďalšie produkty Hape