Hojdací koník ružový

Hojdací koník - nesmrteľná klasika medzi detskými hračkami teraz prichádza s elegantným dizajnom, dômyselne bezpečnou konštrukciou a vysokou odolnosťou. Ružový hojdací koník rozhodne nie je hračka na jedinú sezónu! Nasadnite a odcválajte s ním do ríše rozprávok a fantázie.Hojdací kôň francúzskej značky Moulin Roty je vyrobený z bukového dreva, kvalitnej imitácie ... kože a penovej výplne, vďaka ktorej je fyzický kontakt s koníkom vždy príjemný a bezpečný.Skvelá a nadčasová hračka pre deti od 1 roka.Rozmery: 78 x 35 x 58 cm

čítať viac čítať menej

97.30€

Bežná cena 139.00€

Dostupné ihneď

139.00€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hojdací koník - nesmrteľná klasika medzi detskými hračkami teraz prichádza s elegantným dizajnom, dômyselne bezpečnou konštrukciou a vysokou odolnosťou. Ružový hojdací koník rozhodne nie je hračka na jedinú sezónu! Nasadnite a odcválajte s ním do ríše rozprávok a fantázie.

Hojdací kôň francúzskej značky Moulin Roty je vyrobený z bukového dreva, kvalitnej imitácie kože a penovej výplne, vďaka ktorej je fyzický kontakt s koníkom vždy príjemný a bezpečný.

Skvelá a nadčasová hračka pre deti od 1 roka.

Rozmery: 78 x 35 x 58 cm

SKU 1174002
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Rumunsko
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 3575677202561
Kód produktu 32.720256
Upozornenia Vyžaduje sa montáž dospelou osobou. Nezložené prvky uchovávajte mimo dosahu detí. Viď. návod na montáž. Odporúčaný vek: 1 a viac. Nikdy nenechávajte dieťa mladšie ako 3 roky bez dohľadu. Pre maximálnu bezpečnosť sa uistite, že hračka je starostlivo zostav
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško