Hojdací koník

Rozkošný hojdací koník vyrobený na štýl klasických a nestarnúcich drevených hojdacích hračiek! Je pohodlný a bezpečný- zhotovený tak, aby sa dieťatko pri hojdaní svojvoľne neprevrátilo a nezranilo. Môže sa používať tak v interiéri, ako aj v exteriéri pri suchom a slnečnom počasí.Deti trénuje najmä v ich správnom úchope, rovnováhe a ... koordinácii pohybov. Hojdanie ich navyše nielen zabáva, ale aj upokojuje.Materiálové zloženie: drevo, textilHmotnosť: 6 kgRozmery: 80 x 30 x 53 cm

čítať viac čítať menej

144.53€

Bežná cena 149.00€

Dostupné ihneď

149.00€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Rozkošný hojdací koník vyrobený na štýl klasických a nestarnúcich drevených hojdacích hračiek! Je pohodlný a bezpečný- zhotovený tak, aby sa dieťatko pri hojdaní svojvoľne neprevrátilo a nezranilo. Môže sa používať tak v interiéri, ako aj v exteriéri pri suchom a slnečnom počasí.

Deti trénuje najmä v ich správnom úchope, rovnováhe a koordinácii pohybov. Hojdanie ich navyše nielen zabáva, ale aj upokojuje.

Materiálové zloženie: drevo, textil

Hmotnosť: 6 kg

Rozmery: 80 x 30 x 53 cm

SKU 1175337
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Rumunsko
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 3575677200987
Kód produktu 32.720098
Upozornenia Nevhodné pre deti od 3 rokov. Hračka je určená pre deti, ktoré majú menej ako 25kg. Vyžaduje sa montáž dospelou osobou. Nezmontové časti držte mimo odsahu detí. Použite návod na montáž. Odporúčaný vek: 1 a viac. Deti do 3 rokov nenechávajte bez dozoru. Pr
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško