Hojdací klaun Ollie

Hojdací klaun Ollie. Zábavná hračka pre deti. Klaun sa kýve, tancuje a deti sa úžasne bavia! Drevené časti sú vyrobené z bukového dreva. Výborná hračka rozvíja u detí jemnú motoriku. Ideálna hračka pre deti od 6 mesiacov. Rozmery: 7 x 11 cm 

11.88€

Bežná cena 12.50€

Dostupné na predajni

12.50€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hojdací klaun Ollie. Zábavná hračka pre deti. Klaun sa kýve, tancuje a deti sa úžasne bavia! Drevené časti sú vyrobené z bukového dreva. Výborná hračka rozvíja u detí jemnú motoriku. Ideálna hračka pre deti od 6 mesiacov.

Rozmery: 7 x 11 cm 

SKU 1107224
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 6 mesiacov
EAN 4010168010526
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško