Hodiny s nálepkami Včielka

Detské nástenné hodiny a nálepky na stenu s motívom usilovnej včeličky. Krásna dekorácia do detskej izby vašej ratolesti - a zároveň hravý spôsob, ako dieťa zoznámiť s hodinami a určovaním času. Umiestnite hodiny na vybrané miesto, samolepky na stenu obrázok dotvoria do podoby vtipného výjavu.  Materiál: PVC Veľkosť balenia: 28 x 28 x 4 cm Veľkosť na stene: 48 x 62 cm Baterky: 2 x AA (nie sú súčasťou balenia)

17.45€

Bežná cena 34.90€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

17.45€

Bežná cena 34.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Detské nástenné hodiny a nálepky na stenu s motívom usilovnej včeličky. Krásna dekorácia do detskej izby vašej ratolesti - a zároveň hravý spôsob, ako dieťa zoznámiť s hodinami a určovaním času. Umiestnite hodiny na vybrané miesto, samolepky na stenu obrázok dotvoria do podoby vtipného výjavu. 

Materiál: PVC

Veľkosť balenia: 28 x 28 x 4 cm

Veľkosť na stene: 48 x 62 cm

Baterky: 2 x AA (nie sú súčasťou balenia)

Značka JPinTrade
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 8718868443144
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou