Hlavolam Venus Pillow

Formálne zaujímavá obmena tradičnej rubikovej kocky s vylepšenými ložiskami je dielom značky Recent Toys. Venus Pillow je klasika vhodná pre celé generácie, má úžasnú siluetu a super plynulým pohybom vytvára nikdy nekončiace vzrušenie z hry. Zmeňte farby na každej strane a ľubovoľným otáčaním rôznymi smermi vyriešte hlavolam tak, aby ste získali všetkých ... šesť farieb na každej strane. Hlavolamy sú výborné na rozvíjanie vášho skrytého potenciálu, učia premýšľať novými spôsobmi. Ich skladanie v ranom veku môže byť veľkým posilnením sebavedomia. Rozvíjajú logické a strategické myslenie, ale aj jemnú motoriku. Pri dlhodobom lúštení hlavolamov sa dokázateľne zvyšuje rýchlosť spracovania mozgu, zlepšuje sa pamäť, znižuje riziko demencie a zlepšuje koncentrácia.Mozog je totiž sval, preto potrebuje pravidelný tréning! Zapájanie mozgu do rozličných myšlienkových či provokačných aktivít ho udržiava v kondícii a podporuje celkové duševné zdravie. Ak začnete taktizovať a premýšľať nad riešením, je to akoby ste svoj mozog vzali do posilňovne, aby ste ho vytvarovali.Pre všetky hlavolamy značky Recent Toys je charakteristická:Jednoduchosť - sú jednoduché na vysvetlenie o tom, ako fungujúInteligencia - sú výzvou pre Váš mozogTrvácnosť - sú vyrobené s cieľom, aby vydržaliOdporúčaný vek: 9 rokov a viac

čítať viac čítať menej

14.93€

Bežná cena 19.90€

Momentálne nedostupné

19.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Formálne zaujímavá obmena tradičnej rubikovej kocky s vylepšenými ložiskami je dielom značky Recent Toys. Venus Pillow je klasika vhodná pre celé generácie, má úžasnú siluetu a super plynulým pohybom vytvára nikdy nekončiace vzrušenie z hry. Zmeňte farby na každej strane a ľubovoľným otáčaním rôznymi smermi vyriešte hlavolam tak, aby ste získali všetkých šesť farieb na každej strane. 

Hlavolamy sú výborné na rozvíjanie vášho skrytého potenciálu, učia premýšľať novými spôsobmi. Ich skladanie v ranom veku môže byť veľkým posilnením sebavedomia. Rozvíjajú logické a strategické myslenie, ale aj jemnú motoriku. Pri dlhodobom lúštení hlavolamov sa dokázateľne zvyšuje rýchlosť spracovania mozgu, zlepšuje sa pamäť, znižuje riziko demencie a zlepšuje koncentrácia.

Mozog je totiž sval, preto potrebuje pravidelný tréning! Zapájanie mozgu do rozličných myšlienkových či provokačných aktivít ho udržiava v kondícii a podporuje celkové duševné zdravie. Ak začnete taktizovať a premýšľať nad riešením, je to akoby ste svoj mozog vzali do posilňovne, aby ste ho vytvarovali.

Pre všetky hlavolamy značky Recent Toys je charakteristická:

Jednoduchosť - sú jednoduché na vysvetlenie o tom, ako fungujú
Inteligencia - sú výzvou pre Váš mozog
Trvácnosť - sú vyrobené s cieľom, aby vydržali

Odporúčaný vek: 9 rokov a viac

SKU 1171700
Značka Recent Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 8717278850375
Kód produktu 308 885037
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško