Hlavolam Skewb Extreme

Skewb Extreme hlavolam, z dielne značky Recent Toys, posúva zábavu až do extrému. Jeden z najkrajších geometrických tvarov, aký kedy hlavolam mal - symetrický zo všetkých uhlov a s desiatimi farbami je zároveň jedným z najfarebnejších hlavolamov vôbec.  Otočte diagonálne v ľubovoľnom smere a vyriešte hlavolam tak, že získate plné ... farby na všetkých 28 obloženiach. Hlavolamy sú výborné na rozvíjanie vášho skrytého potenciálu, učia premýšľať novými spôsobmi. Ich skladanie v ranom veku môže byť veľkým posilnením sebavedomia. Rozvíjajú logické a strategické myslenie, ale aj jemnú motoriku. Pri dlhodobom lúštení hlavolamov sa dokázateľne zvyšuje rýchlosť spracovania mozgu, zlepšuje sa pamäť, znižuje riziko demencie a zlepšuje koncentrácia.Mozog je totiž sval, preto potrebuje pravidelný tréning! Zapájanie mozgu do rozličných myšlienkových či provokačných aktivít ho udržiava v kondícii a podporuje celkové duševné zdravie. Ak začnete taktizovať a premýšľať nad riešením, je to akoby ste svoj mozog vzali do posilňovne, aby ste ho vytvarovali.Pre všetky hlavolamy značky Recent Toys je charakteristická:Jednoduchosť - sú jednoduché na vysvetlenie o tom, ako fungujúInteligencia - sú výzvou pre Váš mozogTrvácnosť - sú vyrobené s cieľom, aby vydržaliOdporúčaný vek: 9 rokov a viac

čítať viac čítať menej

19.90€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

19.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Skewb Extreme hlavolam, z dielne značky Recent Toys, posúva zábavu až do extrému. Jeden z najkrajších geometrických tvarov, aký kedy hlavolam mal - symetrický zo všetkých uhlov a s desiatimi farbami je zároveň jedným z najfarebnejších hlavolamov vôbec. 

Otočte diagonálne v ľubovoľnom smere a vyriešte hlavolam tak, že získate plné farby na všetkých 28 obloženiach.

Hlavolamy sú výborné na rozvíjanie vášho skrytého potenciálu, učia premýšľať novými spôsobmi. Ich skladanie v ranom veku môže byť veľkým posilnením sebavedomia. Rozvíjajú logické a strategické myslenie, ale aj jemnú motoriku. Pri dlhodobom lúštení hlavolamov sa dokázateľne zvyšuje rýchlosť spracovania mozgu, zlepšuje sa pamäť, znižuje riziko demencie a zlepšuje koncentrácia.

Mozog je totiž sval, preto potrebuje pravidelný tréning! Zapájanie mozgu do rozličných myšlienkových či provokačných aktivít ho udržiava v kondícii a podporuje celkové duševné zdravie. Ak začnete taktizovať a premýšľať nad riešením, je to akoby ste svoj mozog vzali do posilňovne, aby ste ho vytvarovali.

Pre všetky hlavolamy značky Recent Toys je charakteristická:

Jednoduchosť - sú jednoduché na vysvetlenie o tom, ako fungujú
Inteligencia - sú výzvou pre Váš mozog
Trvácnosť - sú vyrobené s cieľom, aby vydržali

Odporúčaný vek: 9 rokov a viac

Značka Recent Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 8717278850382
Kód produktu 308 885038
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou