Hlavolam Kocka duchov

Vizuálne lákavý a pôsobivý hlavolam vo výraznom bielo-čiernom farebnom prevedení, z dielne značky Recent Toys, si vás zaručene podmaní! Vašim cieľom bude zložiť abstraktne vyzerajúci predmet späť v pravidelnú 6-ramennú kocku. Nechajte sa zlákať "kockou duchou", vziať si ju totiž môžete kamkoľvek, pri jej skladaní sa nikdy nudiť nebudete.Hlavolamy sú ... výborné na rozvíjanie vášho skrytého potenciálu, učia premýšľať novými spôsobmi. Ich skladanie v ranom veku môže byť veľkým posilnením sebavedomia. Rozvíjajú logické a strategické myslenie, ale aj jemnú motoriku. Pri dlhodobom lúštení hlavolamov sa dokázateľne zvyšuje rýchlosť spracovania mozgu, zlepšuje sa pamäť, znižuje riziko demencie a zlepšuje koncentrácia.Mozog je totiž sval, preto potrebuje pravidelný tréning! Zapájanie mozgu do rozličných myšlienkových či provokačných aktivít ho udržiava v kondícii a podporuje celkové duševné zdravie. Ak začnete taktizovať a premýšľať nad riešením, je to akoby ste svoj mozog vzali do posilňovne, aby ste ho vytvarovali.Pre všetky hlavolamy značky Recent Toys je charakteristická:Jednoduchosť - sú jednoduché na vysvetlenie o tom, ako fungujúInteligencia - sú výzvou pre Váš mozogTrvácnosť - sú vyrobené s cieľom, aby vydržaliOdporúčaný vek: 9 rokov a viac

čítať viac čítať menej

17.18€

Bežná cena 22.90€

Momentálne nedostupné

22.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vizuálne lákavý a pôsobivý hlavolam vo výraznom bielo-čiernom farebnom prevedení, z dielne značky Recent Toys, si vás zaručene podmaní! Vašim cieľom bude zložiť abstraktne vyzerajúci predmet späť v pravidelnú 6-ramennú kocku. Nechajte sa zlákať "kockou duchou", vziať si ju totiž môžete kamkoľvek, pri jej skladaní sa nikdy nudiť nebudete.

Hlavolamy sú výborné na rozvíjanie vášho skrytého potenciálu, učia premýšľať novými spôsobmi. Ich skladanie v ranom veku môže byť veľkým posilnením sebavedomia. Rozvíjajú logické a strategické myslenie, ale aj jemnú motoriku. Pri dlhodobom lúštení hlavolamov sa dokázateľne zvyšuje rýchlosť spracovania mozgu, zlepšuje sa pamäť, znižuje riziko demencie a zlepšuje koncentrácia.

Mozog je totiž sval, preto potrebuje pravidelný tréning! Zapájanie mozgu do rozličných myšlienkových či provokačných aktivít ho udržiava v kondícii a podporuje celkové duševné zdravie. Ak začnete taktizovať a premýšľať nad riešením, je to akoby ste svoj mozog vzali do posilňovne, aby ste ho vytvarovali.

Pre všetky hlavolamy značky Recent Toys je charakteristická:

Jednoduchosť - sú jednoduché na vysvetlenie o tom, ako fungujú
Inteligencia - sú výzvou pre Váš mozog
Trvácnosť - sú vyrobené s cieľom, aby vydržali

Odporúčaný vek: 9 rokov a viac

SKU 1171703
Značka Recent Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 8717278850450
Kód produktu 308.885045
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško