Hlavolam IQ Buster farebný drevený

Dômyselné, farebné, drevené puzzle IQ Buster v 3D! Rozložte časti a znovu spojte do pôvodnej podoby. Tieto klasické a neuveriteľne populárne mini hlavolamy dajú Vašej šedej kôre dôkladný výcvik. Otestujte svoje schopnosti pri riešení tohto priestorového rébusu a trénujte tak svoju logiku, priestorovú predstavivosť a trpezlivosť.Zmestí sa do každej tašky a ... nezaberie veľa miesta. Môže sa stať dobrým spoločníkom na cestách alebo ako drobná pozornosť, ktorá poteší Vašich priateľov a známych.Pocit samostatnosti a úspechu po jeho zložení podporí sebavedomie malých aj veľkých. Táto nová séria hlavolamov vychádza v štyroch modeloch, z ktorých každý má svoju pútavú farbu, tvar a obtiažnosť: Sunburst – level 2Supernova – level 3Meteor – level 3Nebula – level 4Rozmery balenia: 4,7 x 4,7 x 7,5 cm Hmotnosť: 30 g    Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden zo štyroch prevedení hlavolamu, pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený typ nebude skladom.

čítať viac čítať menej

5.99€

Dostupné ihneď

5.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Dômyselné, farebné, drevené puzzle IQ Buster v 3D! Rozložte časti a znovu spojte do pôvodnej podoby. Tieto klasické a neuveriteľne populárne mini hlavolamy dajú Vašej šedej kôre dôkladný výcvik. Otestujte svoje schopnosti pri riešení tohto priestorového rébusu a trénujte tak svoju logiku, priestorovú predstavivosť a trpezlivosť.

Zmestí sa do každej tašky a nezaberie veľa miesta. Môže sa stať dobrým spoločníkom na cestách alebo ako drobná pozornosť, ktorá poteší Vašich priateľov a známych.

Pocit samostatnosti a úspechu po jeho zložení podporí sebavedomie malých aj veľkých.

Táto nová séria hlavolamov vychádza v štyroch modeloch, z ktorých každý má svoju pútavú farbu, tvar a obtiažnosť: 

Sunburst – level 2
Supernova – level 3
Meteor – level 3
Nebula – level 4

Rozmery balenia: 4,7 x 4,7 x 7,5 cm

Hmotnosť: 30 g    

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden zo štyroch prevedení hlavolamu, pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený typ nebude skladom.

SKU 1171344
Značka Cheatwell
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 5015766062006
Kód produktu 704 62006
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško