Hlavolam IQ Buster drevený

Dômyselné, drevené puzzle v 3D! Rozložte časti a znovu spojte do pôvodnej podoby. Tieto klasické a neuveriteľne populárne mini hlavolamy dajú Vašej šedej kôre dôkladný výcvik. Otestujte svoje schopnosti pri riešení tohto priestorového rébusu a trénujte tak svoju logiku, priestorovú predstavivosť a trpezlivosť.Zmestí sa do každej tašky a nezaberie veľa miesta. Môže ... sa stať dobrým spoločníkom na cestách alebo ako drobná pozornosť, ktorá poteší Vašich priateľov a známych.Pocit samostatnosti a úspechu po jeho zložení podporí sebavedomie malých aj veľkých. Táto edícia hlavolamov vychádza v štyroch modeloch, z ktorých každý má svoj jedinečný tvar a obtiažnosť: Riddler - level 4Baffler - level 3Mystifikátor - level 2Tormentor - level 3Rozmery balenia: 4,7 x 4,7 x 7,5 cm Hmotnosť: 56 gUpozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden zo štyroch prevedení hlavolamu, pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

čítať viac čítať menej

5.99€

Dostupné ihneď

5.99€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Dômyselné, drevené puzzle v 3D! Rozložte časti a znovu spojte do pôvodnej podoby. Tieto klasické a neuveriteľne populárne mini hlavolamy dajú Vašej šedej kôre dôkladný výcvik. Otestujte svoje schopnosti pri riešení tohto priestorového rébusu a trénujte tak svoju logiku, priestorovú predstavivosť a trpezlivosť.

Zmestí sa do každej tašky a nezaberie veľa miesta. Môže sa stať dobrým spoločníkom na cestách alebo ako drobná pozornosť, ktorá poteší Vašich priateľov a známych.

Pocit samostatnosti a úspechu po jeho zložení podporí sebavedomie malých aj veľkých.

Táto edícia hlavolamov vychádza v štyroch modeloch, z ktorých každý má svoj jedinečný tvar a obtiažnosť:

Riddler - level 4
Baffler - level 3
Mystifikátor - level 2
Tormentor - level 3
Rozmery balenia: 4,7 x 4,7 x 7,5 cm

Hmotnosť: 56 g

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden zo štyroch prevedení hlavolamu, pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

SKU 1171343
Značka Cheatwell
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 5015766061009
Kód produktu 704 61009
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško