Hlavolam HC Original

Precvičte si priestorovú predstavivosť, logické uvažovanie aj jemnú motoriku. Originálny hlavolam Happy Cube je na to ako stvorený.Happy Cube Original je 3D puzzle pre deti od 6 rokov. Ich úlohou bude zostaviť z farbených penových dielikov dokonalú šesťstrannú kocku. Spôsobov, ako puzzle skladať je však viac a dokonalým rozšírením možností ... je kolekcia všetkých šiestich farebných variantov.Obsah: 6 dielikov skladačkyV rôznych farebných / tematických prevedeniach.Rozmery: 125 x 90 x 8 mm / poskladaná kocka: 4 x 4 x 4 cm

čítať viac čítať menej

2.18€

Bežná cena 2.90€

Dostupné ihneď

2.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Precvičte si priestorovú predstavivosť, logické uvažovanie aj jemnú motoriku. Originálny hlavolam Happy Cube je na to ako stvorený.

Happy Cube Original je 3D puzzle pre deti od 6 rokov. Ich úlohou bude zostaviť z farbených penových dielikov dokonalú šesťstrannú kocku. Spôsobov, ako puzzle skladať je však viac a dokonalým rozšírením možností je kolekcia všetkých šiestich farebných variantov.

Obsah: 6 dielikov skladačky

V rôznych farebných / tematických prevedeniach.

Rozmery: 125 x 90 x 8 mm / poskladaná kocka: 4 x 4 x 4 cm

SKU 1172913
Značka Happy Cube
Krajina pôvodu Belgicko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 009234567839
Kód produktu 149.HCO100
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško