Hlavolam HC Junior

Precvičte si priestorovú predstavivosť, logické uvažovanie aj jemnú motoriku. Originálny hlavolam Happy Cube je na to ako stvorený.Happy Cube Junior je 3D puzzle, s ktorým si užijú veľa zábavy už trojroční riešitelia a riešiteľky záhad. Ich úlohou bude zostaviť z farbených penových dielikov s tematickými ikonkami dokonalú šesťstrannú kocku.Obsah: 6 ... dielikov skladačkyV rôznych farebných / tematických prevedeniach.Rozmery: 125 x 90 x 8 mm / poskladaná kocka: 4 x 4 x 4 cm

čítať viac čítať menej

2.90€

Dostupné ihneď

2.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Precvičte si priestorovú predstavivosť, logické uvažovanie aj jemnú motoriku. Originálny hlavolam Happy Cube je na to ako stvorený.

Happy Cube Junior je 3D puzzle, s ktorým si užijú veľa zábavy už trojroční riešitelia a riešiteľky záhad. Ich úlohou bude zostaviť z farbených penových dielikov s tematickými ikonkami dokonalú šesťstrannú kocku.

Obsah: 6 dielikov skladačky

V rôznych farebných / tematických prevedeniach.

Rozmery: 125 x 90 x 8 mm / poskladaná kocka: 4 x 4 x 4 cm

SKU 1172912
Značka Happy Cube
Krajina pôvodu Belgicko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 009234111339
Kód produktu 149.HCJ100
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško