Hlavolam HC Expert

Happy cube hlavolamy predstavujú skvelý príklad spojenia hry s trénovaním kreativity, tiež priestorového a logického myslenia. Začať môžete od jednoduchej kocky, ktorú zostavíte zo 6 puzzle a následne pokračovať k zložitejším útvarom.3D puzzle sú vyrobené z mäkkej peny, manipuláciu s nimi zvládne dieťa bez najmenších problémov.Happy Cube Expert sú najťažšou ... verziou spomedzi všetkých existujúcich verzíí z dielne Happy Cube. Z každej 2D hádanky si môžete vyrobiť dokonalú kocku s veľkosťou 4 cm. Každá kocka má iný tvar, farbu i riešenie. Najskôr zložte kocku so šiestimi dielikmi a vložte ich späť do rámu. Potom kocky skombinujte a vytvorte väčšie konštrukcie.Balenie obsahuje: 24 jednotlivo zabalených puzzle s inštruktážnou kartou1 skladačka = 12 x 9 x 0,8 cm (kocka o veľkosti 4 cm)Upozornenie: nevhodné pre deti do 3 rokov, obsahuje malé časti, hrozí riziko udusenia (vyrobené v Belgicku)

čítať viac čítať menej

2.90€

Dostupné ihneď

2.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Happy cube hlavolamy predstavujú skvelý príklad spojenia hry s trénovaním kreativity, tiež priestorového a logického myslenia. Začať môžete od jednoduchej kocky, ktorú zostavíte zo 6 puzzle a následne pokračovať k zložitejším útvarom.

3D puzzle sú vyrobené z mäkkej peny, manipuláciu s nimi zvládne dieťa bez najmenších problémov.

Happy Cube Expert sú najťažšou verziou spomedzi všetkých existujúcich verzíí z dielne Happy Cube. Z každej 2D hádanky si môžete vyrobiť dokonalú kocku s veľkosťou 4 cm. Každá kocka má iný tvar, farbu i riešenie. Najskôr zložte kocku so šiestimi dielikmi a vložte ich späť do rámu. Potom kocky skombinujte a vytvorte väčšie konštrukcie.

Balenie obsahuje: 24 jednotlivo zabalených puzzle s inštruktážnou kartou

1 skladačka = 12 x 9 x 0,8 cm (kocka o veľkosti 4 cm)

Upozornenie: nevhodné pre deti do 3 rokov, obsahuje malé časti, hrozí riziko udusenia (vyrobené v Belgicku)

SKU 1172915
Značka Happy Cube
Krajina pôvodu Belgicko
Odporúčaný vek od 9 rokov
EAN 009234333335
Kód produktu 149.HCE100
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško