HEXBUG Nano JUNIOR

HEXBUG sa správa ako ozajstný chrobák - v skutočnosti to ale je malý, no nesmierne šikovný robot, ktorý prekonáva prekážky a zabáva najrôznejšími kúskami. Za bezmála 10 rokov od svojho zrodu sa HEXBUG zaradil medzi najobľúbenejšie detské hračky po celom svete.Edícia HEXBUG Nano Junior prináša vzrušenie z robotickej hračky najmenším ... deťom. Mikrorobot pre batoľatá je jemný na dotyk a je bezpečný a vhodný už pre deti od 18 mesiacov. Prebúdza prirodzenú zvedavosť a nabáda tak deti k aktívnemu pohybu a práci s jemnou motorikou.Rozmer balenia: 8,90 x 8,20 x 4 cm Batérie: 3 x LR44  

čítať viac čítať menej

10.90€

Dostupné ihneď

10.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

HEXBUG sa správa ako ozajstný chrobák - v skutočnosti to ale je malý, no nesmierne šikovný robot, ktorý prekonáva prekážky a zabáva najrôznejšími kúskami. Za bezmála 10 rokov od svojho zrodu sa HEXBUG zaradil medzi najobľúbenejšie detské hračky po celom svete.

Edícia HEXBUG Nano Junior prináša vzrušenie z robotickej hračky najmenším deťom. Mikrorobot pre batoľatá je jemný na dotyk a je bezpečný a vhodný už pre deti od 18 mesiacov. Prebúdza prirodzenú zvedavosť a nabáda tak deti k aktívnemu pohybu a práci s jemnou motorikou.

Rozmer balenia: 8,90 x 8,20 x 4 cm

Batérie: 3 x LR44  

SKU 1171218
Značka Hexbug
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 807648045345
Kód produktu 306 804534
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško