HEXBUG CuddleBot chrobáčik JUNIOR

HEXBUG sa správa ako ozajstný chrobák - v skutočnosti to ale je nesmierne šikovný robot, ktorý prekonáva prekážky a zabáva najrôznejšími kúskami. Za bezmála 10 rokov od svojho zrodu sa HEXBUG zaradil medzi najobľúbenejšie detské hračky po celom svete.Uvoľnite cestu pre mäkkučké, hebké a vtipné robotické zvieratko, ktoré je bezpečné pre ... deti už od 18 mesiacov. Vďaka vibračnému motorčeku behajú po podlahe a dokážu zabaviť každé dieťatko. Navyše chrobáčik krásne kvetinovo vonia. Robochrobák je 7 cm dlhý, napájaný je 2 ks batérií AG13 (sú súčasťou balenia).

čítať viac čítať menej

13.90€

Dostupné ihneď

13.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

HEXBUG sa správa ako ozajstný chrobák - v skutočnosti to ale je nesmierne šikovný robot, ktorý prekonáva prekážky a zabáva najrôznejšími kúskami. Za bezmála 10 rokov od svojho zrodu sa HEXBUG zaradil medzi najobľúbenejšie detské hračky po celom svete.

Uvoľnite cestu pre mäkkučké, hebké a vtipné robotické zvieratko, ktoré je bezpečné pre deti už od 18 mesiacov. Vďaka vibračnému motorčeku behajú po podlahe a dokážu zabaviť každé dieťatko. Navyše chrobáčik krásne kvetinovo vonia.

Robochrobák je 7 cm dlhý, napájaný je 2 ks batérií AG13 (sú súčasťou balenia).

SKU 1171220
Značka Hexbug
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 807648051810
Kód produktu 306.805181
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško