HEXBUG Bojová tarantula

HEXBUG sa správa ako ozajstný chrobák - v skutočnosti to ale je nesmierne šikovný robot, ktorý prekonáva prekážky a zabáva najrôznejšími kúskami. Za bezmála 10 rokov od svojho zrodu sa HEXBUG zaradil medzi najobľúbenejšie detské hračky po celom svete.HEXBUG Bojová tarantula je riadená IR ovládačom, ktorý umožňuje manipuláciu do všetkých ... strán. Robot tak kopíruje pohyby skutočného obrieho pavúka. Okrem toho však dokáže aj vysielať lúče a bojovať tak proti ostatným pavúkom, či iným protivníkom.V tarantule je zabudované špeciálne počítadlo, ktoré ju po siedmom zásahu LED puškou dočasne deaktivuje, aby dalo najavo prehru. O chvíľu je však opäť pripravená na boj! Skvelá správa je, že jedným ovládačom môžete ovládať hneď viac mikrorobotov, takže keď jeden prehrá, môžete okamžite vyslať do bitky ďalšieho.Je to výnimočná hračka pre chlapcov, ale aj pre dievčatá od ôsmych rokov, ktoré fascinuje svet techniky a robotiky.

čítať viac čítať menej

44.90€

Dostupné ihneď

44.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

HEXBUG sa správa ako ozajstný chrobák - v skutočnosti to ale je nesmierne šikovný robot, ktorý prekonáva prekážky a zabáva najrôznejšími kúskami. Za bezmála 10 rokov od svojho zrodu sa HEXBUG zaradil medzi najobľúbenejšie detské hračky po celom svete.

HEXBUG Bojová tarantula je riadená IR ovládačom, ktorý umožňuje manipuláciu do všetkých strán. Robot tak kopíruje pohyby skutočného obrieho pavúka. Okrem toho však dokáže aj vysielať lúče a bojovať tak proti ostatným pavúkom, či iným protivníkom.

V tarantule je zabudované špeciálne počítadlo, ktoré ju po siedmom zásahu LED puškou dočasne deaktivuje, aby dalo najavo prehru. O chvíľu je však opäť pripravená na boj! Skvelá správa je, že jedným ovládačom môžete ovládať hneď viac mikrorobotov, takže keď jeden prehrá, môžete okamžite vyslať do bitky ďalšieho.

Je to výnimočná hračka pre chlapcov, ale aj pre dievčatá od ôsmych rokov, ktoré fascinuje svet techniky a robotiky.

SKU 1172990
Značka Hexbug
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 807648045192
Kód produktu 306.804519
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé čati, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško