Heraldický drak

Realistické figúrky mýtických bytostí Safari sú jedinečným prienikom medzi svetom fantázie a skutočnosti. Heraldický drak je jedným z nich. Odporúčame ho ako vhondý darček pre chlapcov, či už na hranie, alebo do serióznej zbierky.Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárnou hračkou už niekoľko rokov. Majú všestranné využitie pri rôznych ... aktivitách a zároveň plnia edukačný charakter. Hra s nimi podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, fantáziu a predstavivosť. Pôsobia realisticky, sú vyrobené z plastu bez obsahu BPA či iných toxických látok.Rozmery: 15 x 17 x 9,8 cmOdporúčaný vek: 4 roky a viac

čítať viac čítať menej

21.90€

Dostupné ihneď

21.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Realistické figúrky mýtických bytostí Safari sú jedinečným prienikom medzi svetom fantázie a skutočnosti. Heraldický drak je jedným z nich. Odporúčame ho ako vhondý darček pre chlapcov, či už na hranie, alebo do serióznej zbierky.

Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárnou hračkou už niekoľko rokov. Majú všestranné využitie pri rôznych aktivitách a zároveň plnia edukačný charakter. Hra s nimi podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, fantáziu a predstavivosť. Pôsobia realisticky, sú vyrobené z plastu bez obsahu BPA či iných toxických látok.

Rozmery: 15 x 17 x 9,8 cm

Odporúčaný vek: 4 roky a viac

SKU 1140551
Značka Safari
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 609366101248
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Safari
Manželia Rubelovci v roku 1982 pri návšteve ZOO objavili jednoduchú kartovú hru s ohrozenými druhmi zvierat. Prebudila v nich túžbu šíriť osvetu skrz radosť z hry, ktorá vyvrcholila vznikom úchvatnej kolekcie zvieracích miniatúr v muzeálnej kvalite. Spolu s ručne maľovanými figúrkami zvierat, dinosaurov a mýtických bytostí SAFARI dieťa dostane aj pútavé a poučné informácie o ich skutočných predlohách.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško