Helikoptéra e-Copter z bambusu

Hape e-helikoptéra je pripravená na štart! S bambusovým telom letí do oblakov vo veľkom štýle. Len sa držte a nechajte svoju fantáziu stúpať.Vyrobené z bambusu. 21 x 13 x 12 cmBambus je jednou z najstarších foriem života na Zemi. Bambus je vlastne obria prírodná tráva, ktorá sa sama obnovuje a ... dorastá, čo znamená, že nevyžaduje opätovnú výsadbu! Bamboo je silnejší ako dub a vydrží mnoho použití bez poškodenia. Pri výbere produktu Bamboo volíte produkt vyrobený z obnoviteľných zdrojov.  

čítať viac čítať menej

16.91€

Bežná cena 17.99€

Dostupné ihneď

17.99€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hape e-helikoptéra je pripravená na štart! S bambusovým telom letí do oblakov vo veľkom štýle. Len sa držte a nechajte svoju fantáziu stúpať.

Vyrobené z bambusu.

21 x 13 x 12 cm

Bambus je jednou z najstarších foriem života na Zemi. Bambus je vlastne obria prírodná tráva, ktorá sa sama obnovuje a dorastá, čo znamená, že nevyžaduje opätovnú výsadbu! Bamboo je silnejší ako dub a vydrží mnoho použití bez poškodenia. Pri výbere produktu Bamboo volíte produkt vyrobený z obnoviteľných zdrojov.

 

SKU 1137482
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478010413
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško