Hasičská stanica 3 podlažia

S touto perfektnou trojpodlažnou požiarnou stanicou sa môže stať každé malé dieťa ozajstným hrdinom! Požiarna stanica je vybavená kanceláriou, stravovacími a spacími priestormi, garážovými dverami, požiarnym poplachom, ale aj požiarnou tyčou, po ktorej sa spúšťa každý pravý požiarnik! Súčasťou hry je aj malý hasič oblečený v tradičnom hasičskom oblečení. Hra ... povzbudzuje deti v rozprávaní príbehov, hranie rolí, podporuje kreativitu, tvorivosť a povzbudzuje k imaginárnym hrám. Tiež podporuje koordináciu rúk. Je vyrobená z odolných materiálov najvyššej kvality. Všetky povrchové úpravy sú netoxické, bezpečné pre detskú hru. Rozmery: 48 x 28 x 47cm

čítať viac čítať menej

72.79€

Bežná cena 79.99€

Momentálne nedostupné

79.99€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

S touto perfektnou trojpodlažnou požiarnou stanicou sa môže stať každé malé dieťa ozajstným hrdinom! Požiarna stanica je vybavená kanceláriou, stravovacími a spacími priestormi, garážovými dverami, požiarnym poplachom, ale aj požiarnou tyčou, po ktorej sa spúšťa každý pravý požiarnik! Súčasťou hry je aj malý hasič oblečený v tradičnom hasičskom oblečení. Hra povzbudzuje deti v rozprávaní príbehov, hranie rolí, podporuje kreativitu, tvorivosť a povzbudzuje k imaginárnym hrám. Tiež podporuje koordináciu rúk. Je vyrobená z odolných materiálov najvyššej kvality. Všetky povrchové úpravy sú netoxické, bezpečné pre detskú hru.

Rozmery: 48 x 28 x 47cm

SKU 1170977
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478008922
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško