Gymnastická stuha dúhová

Pohyb je zábava, učme to deti už od malička. Spestrenie športových a pohybových aktivít veselými pomôckami je jednou z ciest, ako im to ukázať.Farebná dúhová gymnastická stuha je určená na cvičenie a tancovanie. Samotná stuha má dĺžku 2 m, tyč na držanie je dlhá 40 cm. Stuha je vhodná pre ... deti od 3 rokov.

čítať viac čítať menej

4.00€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

4.00€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Pohyb je zábava, učme to deti už od malička. Spestrenie športových a pohybových aktivít veselými pomôckami je jednou z ciest, ako im to ukázať.

Farebná dúhová gymnastická stuha je určená na cvičenie a tancovanie. Samotná stuha má dĺžku 2 m, tyč na držanie je dlhá 40 cm.

Stuha je vhodná pre deti od 3 rokov.

Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594155274
Kód produktu 48.15527
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje dlhú šnúru, nebezpečenstvo uškrtenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou