Gymnastická stuha dúhová

Pohyb je zdravý a zábavný, učme to deti už od malička. Spestrenie športových a pohybových aktivít veselými pomôckami je jednou z ciest, ako im to ukázať. Farebná gymnastická stuha je určená na cvičenie a tancovanie. U detí pomáha rozvíjať úchop, jemnú detskú motoriku rúk, vizuálne vnímanie a podporuje k pohybu. Materiálové zloženie: plast ... Hmotnosť: 0,025 kg Dĺžka stuhy / dĺžka úchytovej tyče: 2 m / 40 cm

čítať viac čítať menej

4.00€

Dostupné ihneď

4.00€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Pohyb je zdravý a zábavný, učme to deti už od malička. Spestrenie športových a pohybových aktivít veselými pomôckami je jednou z ciest, ako im to ukázať.

Farebná gymnastická stuha je určená na cvičenie a tancovanie. U detí pomáha rozvíjať úchop, jemnú detskú motoriku rúk, vizuálne vnímanie a podporuje k pohybu.

Materiálové zloženie: plast

Hmotnosť: 0,025 kg

Dĺžka stuhy / dĺžka úchytovej tyče: 2 m / 40 cm

SKU 1174889
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594155274
Kód produktu 48.15527
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje dlhú šnúru, nebezpečenstvo uškrtenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško