Guma na skákanie

Klasická guma na skákanie v štyroch pestrých farbách je ideálna pre všetky aktívne deti! Je ľahká a skladná, zmestí sa kamkoľvek. Môžete na nej skákať tak doma, ako aj v prírode. Motivuje k pohybu a trénuje koordináciu i koncentráciu. Dĺžka: 4,9 mHmotnosť: 0,038 kgUpozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jedno ... zo štyroch farebných prevedení (žltá, oranžová, ružová a zelená), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom.

čítať viac čítať menej

3.90€

Momentálne nedostupné

3.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Klasická guma na skákanie v štyroch pestrých farbách je ideálna pre všetky aktívne deti! Je ľahká a skladná, zmestí sa kamkoľvek. Môžete na nej skákať tak doma, ako aj v prírode. Motivuje k pohybu a trénuje koordináciu i koncentráciu. 

Dĺžka: 4,9 m

Hmotnosť: 0,038 kg

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jedno zo štyroch farebných prevedení (žltá, oranžová, ružová a zelená), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom.

SKU 1175603
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4013594052153
Kód produktu 48.GK215
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov, obsahuje dlhú šnúru. Nebezpečenstvo uškrtenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško