Guma jednorožec

S touto roztomilou sadou 4 malých farebných jednorožcov vás už gumovanie nedokonalostí nudiť nebude - priam naopak, budete sa naň tešiť! Balené v čarovnej darčekovej krabičke.Hmotnosť: 90 gVeľkosť jednorožca: cca 3 cmVeľkosť balenia: 13 cm

3.87€

Bežná cena 3.99€

Dostupné ihneď

3.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

S touto roztomilou sadou 4 malých farebných jednorožcov vás už gumovanie nedokonalostí nudiť nebude - priam naopak, budete sa naň tešiť! Balené v čarovnej darčekovej krabičke.

Hmotnosť: 90 g

Veľkosť jednorožca: cca 3 cm

Veľkosť balenia: 13 cm

SKU 1172848
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9341736004131
Kód produktu 663.61409
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško