Guľôčková dráha Space Odyssey

Nechajte sa zlákať čarom guľôčkovej dráhy Space Odyssey. Potrénujete si pri nej jemnú detskú motoriku, koordináciu pohybov očí a rúk, trpezlivosť, sústredenosť, ale aj audiovizuálne, priestorové a imaginárne vnímanie, či porozumenie základným fyzikálnym javom. Súčasťou balenia sú aj farebne ilustrované pokyny k zostaveniu niekoľkých modelov podľa návodu, celkovo až 270 častí  vrátane ... 20 ks guličiek.Funkčnosť dráhy závisí od 2 batérii LR06, ktoré nie sú súčasťou balenia.Výška dráhy: 59 cmRozmery balenia: 37 x 8,5 x 28 cm

čítať viac čítať menej

38.70€

Bežná cena 39.90€

Dostupné ihneď

39.90€

Rezervujte v 11 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Nechajte sa zlákať čarom guľôčkovej dráhy Space Odyssey. Potrénujete si pri nej jemnú detskú motoriku, koordináciu pohybov očí a rúk, trpezlivosť, sústredenosť, ale aj audiovizuálne, priestorové a imaginárne vnímanie, či porozumenie základným fyzikálnym javom. 

Súčasťou balenia sú aj farebne ilustrované pokyny k zostaveniu niekoľkých modelov podľa návodu, celkovo až 270 častí  vrátane 20 ks guličiek.

Funkčnosť dráhy závisí od 2 batérii LR06, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Výška dráhy: 59 cm

Rozmery balenia: 37 x 8,5 x 28 cm

SKU 1175220
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 870523005178
Kód produktu 253.PM517
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Potrebné 2ks batérii LR06 AA nie sú súčasťou balenia.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško