Guľôčková dráha Mega

Nechajte sa zlákať čarom guľôčkovej dráhy Mega, ktorá je produktom francúzskej značky Buki a je určená tak pre chlapcov, ako i zvedavé dievčatá. Rozviniete si pri nej jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu pohybov, trpezlivosť, sústredenosť, ale aj audiovizuálne a priestorové vnímanie či chápanie základných fyzikálnych javov. Súčasťou balenia sú aj farebné ... ilustrované pokyny so 4 lybyrintovými vzormi.Funkčnosť dráhy závisí od 3 batérii LR03, ktoré nie sú súčasťou balenia.Rozmery balenia: 40 x 15 x 40 cmOdporúčaný vek: 7 rokov a viac

čítať viac čítať menej

43.55€

Bežná cena 44.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Nechajte sa zlákať čarom guľôčkovej dráhy Mega, ktorá je produktom francúzskej značky Buki a je určená tak pre chlapcov, ako i zvedavé dievčatá. Rozviniete si pri nej jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu pohybov, trpezlivosť, sústredenosť, ale aj audiovizuálne a priestorové vnímanie či chápanie základných fyzikálnych javov. 

Súčasťou balenia sú aj farebné ilustrované pokyny so 4 lybyrintovými vzormi.

Funkčnosť dráhy závisí od 3 batérii LR03, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Rozmery balenia: 40 x 15 x 40 cm

Odporúčaný vek: 7 rokov a viac

SKU 1173720
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 3700802101611
Kód produktu 253.PM852
Upozornenia Vhodné pre deti od 7 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou