Guľôčková dráha

Nechajte sa zlákať čarom guľôčkovej dráhy. Potrénujete si pri nej jemnú detskú motoriku, koordináciu pohybov očí a rúk, trpezlivosť, sústredenosť, ale aj audiovizuálne, priestorové a imaginárne vnímanie, či porozumenie základným fyzikálnym javom. Guľôčková dráha je kompatibilná s guľôčkami Buki Mega Formula.Súčasťou balenia sú aj farebné ilustrované pokyny so 4 labyrintovými ... vzormi.Rozmery balenia: 33 x 10 x 30 cm

čítať viac čítať menej

23.42€

Bežná cena 23.90€

Dostupné ihneď

23.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Nechajte sa zlákať čarom guľôčkovej dráhy. Potrénujete si pri nej jemnú detskú motoriku, koordináciu pohybov očí a rúk, trpezlivosť, sústredenosť, ale aj audiovizuálne, priestorové a imaginárne vnímanie, či porozumenie základným fyzikálnym javom. Guľôčková dráha je kompatibilná s guľôčkami Buki Mega Formula.

Súčasťou balenia sú aj farebné ilustrované pokyny so 4 labyrintovými vzormi.

Rozmery balenia: 33 x 10 x 30 cm

SKU 1173719
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 3700802102175
Kód produktu 253.PM854
Upozornenia Vhodné pre deti od 7 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško