Guličky s minerálmi 3ks

Vzdelávacia sada pre všetkých malých geológov, mineralógov a prírodovedcov. Priehľadné živicové guličky obsahujú skutočné minerály. Zbierajte a skúmajte ich, priblížte si ich pod zväčšovacím sklíčkom a preskúmajte ich detaily. Pomôže vám aj priložený manuál s inštrukciami. Výborná didaktická pomôcka pre chlapcov a dievčatá od 6 rokov.Rozmer jednej guličky: 2,5 cmSada ... obsahuje 3 guličky s rôznymi minerálmi.

čítať viac čítať menej

9.99€

Dostupné ihneď

9.99€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vzdelávacia sada pre všetkých malých geológov, mineralógov a prírodovedcov. Priehľadné živicové guličky obsahujú skutočné minerály. Zbierajte a skúmajte ich, priblížte si ich pod zväčšovacím sklíčkom a preskúmajte ich detaily. Pomôže vám aj priložený manuál s inštrukciami.

Výborná didaktická pomôcka pre chlapcov a dievčatá od 6 rokov.

Rozmer jednej guličky: 2,5 cm

Sada obsahuje 3 guličky s rôznymi minerálmi.

SKU 1001481
Značka Geoworld
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 8033576211633
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov, obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Geoworld
Ako to dopadne, keď hračky vyrába paleontológ? Taliansky vedec Stefano Piccini túžil prebudiť v deťoch vášeň k poznaniu a objavom. Pod značkou GEOWORLD vyrába zmenšeniny prehistorických živočíchov už 30 rokov. Pred pásovou výrobou dal prednosť filigránskej práci na vedecky presných kópiách, hračky dopĺňajú náučné brožúry a neraz si ich deti musia vyslobodiť zo zeme ako praví paleontológovia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško