Guličková dráha zvukostrom Pagoda

Farebná guličková dráha v tvare pagody urobí radosť tak malým, ako aj veľkým. Najmenšie deti zaujme opakovaný pohyb a zvuk guličky, tie staršie môžu vyskúšať zasa guľôčky z rôznych materiálov, ich rýchlosť a tiež tón, ktorý pri dopade vydávajú.  Je ideálna na rozvoj úchopu, jemnej detskej motoriky, koordinácie očí a rúk, ... sústredenosti, ale aj audiovizuálneho vnímania. Materiálové zloženie: drevo, sklo Hmotnosť: 0,7 kg Výška / priemer: 38 cm / 15,7 cm

čítať viac čítať menej

20.90€

Dostupné ihneď

20.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Farebná guličková dráha v tvare pagody urobí radosť tak malým, ako aj veľkým. Najmenšie deti zaujme opakovaný pohyb a zvuk guličky, tie staršie môžu vyskúšať zasa guľôčky z rôznych materiálov, ich rýchlosť a tiež tón, ktorý pri dopade vydávajú. 

Je ideálna na rozvoj úchopu, jemnej detskej motoriky, koordinácie očí a rúk, sústredenosti, ale aj audiovizuálneho vnímania.

Materiálové zloženie: drevo, sklo

Hmotnosť: 0,7 kg

Výška / priemer: 38 cm / 15,7 cm

SKU 1173559
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594538329
Kód produktu 48.53832
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško