SKU
1009290
Dostupnosť: SKLADOM

Guličková dráha Xyloba Orchestra

Dostupnosť na webe
Ihneď
Dostupnosť v predajniach
Vypredané

Systém Xyloba obsahuje drevené veže, rampy a niekoľko zvukových modulov vydávajúcich podobný zvuk ako xylofón, ktoré môžu byť zostavené do rôznych bludísk. Gulička sa spustí z najvyššieho bodu stavebnice, pričom cestou naráža do zvukových modulov, ktoré vydávjú tóny. Gulička pri svojej ceste nadol “odohrá” jednoduchú melódiu, ktorú môžete podľa sluchu alebo nôt obmieňať.

Jednotlivé systémy Xyloba sú navzájom kompatibilné. Xyloba Orchestra je najväčší model určený pre detské škôlky a detské krúžky ako didaktická pomôcka pri výučbe.

Model obsahuje až 96 dielov.

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech.