Guličková dráha Stredoveká pevnosť

Jedinečná guľôčková dráha z obľúbenej série Quadrilla nemeckej značky Hape vás prenesie do čarovného sveta stredovekých mýtov a legiend. Čakajú vás strašidelní draci, vysokánske otočné veže, ale najmä dlhé hodiny neskutočnej zábavy pri tejto originálnej a nadčasovej hre.Táto guličková dráha je skvelý darček pre chlapcov, ale aj dievčatá rôznych vekových ... kategórií. Pozostáva z 217 dielov a môžete ju kombinovať s ďalšími dráhami zo série Quadrilla. V roku 2017 získala v Nemecku prestížne spotrebiteľské ocenenie Das Goldene Schaukelpferd.Rozmery: 54 x 34 x 14 cm

čítať viac čítať menej

112.79€

Bežná cena 119.99€

Momentálne nedostupné

119.99€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Jedinečná guľôčková dráha z obľúbenej série Quadrilla nemeckej značky Hape vás prenesie do čarovného sveta stredovekých mýtov a legiend. Čakajú vás strašidelní draci, vysokánske otočné veže, ale najmä dlhé hodiny neskutočnej zábavy pri tejto originálnej a nadčasovej hre.

Táto guličková dráha je skvelý darček pre chlapcov, ale aj dievčatá rôznych vekových kategórií. Pozostáva z 217 dielov a môžete ju kombinovať s ďalšími dráhami zo série Quadrilla. V roku 2017 získala v Nemecku prestížne spotrebiteľské ocenenie Das Goldene Schaukelpferd.

Rozmery: 54 x 34 x 14 cm

SKU 1170998
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 6943478018396
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško