Guličková dráha Quadrilla

Malá, ale mocná - taká je táto jednoduchá verzia guľôčkovej dráhy Quadrilla s kruhovým objazdom, ktorý láka všetky zvedavé pohľady. Hoci je táto dráha prispôsobená schopnostiam začiatočníkov, nepreberné množstvo kompatibilných doplnkov jej ľahko pomôže prispôsobiť sa rastúcim ambíciám malých staviteľov.   Rozmery: 43,7 x 8 x 34 cm Hlavné materiály: ... drevo, PA, PP, ABS, farby na vodnej báze

čítať viac čítať menej

54.59€

Bežná cena 59.99€

Dostupné ihneď

59.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Malá, ale mocná - taká je táto jednoduchá verzia guľôčkovej dráhy Quadrilla s kruhovým objazdom, ktorý láka všetky zvedavé pohľady. Hoci je táto dráha prispôsobená schopnostiam začiatočníkov, nepreberné množstvo kompatibilných doplnkov jej ľahko pomôže prispôsobiť sa rastúcim ambíciám malých staviteľov.  

Rozmery: 43,7 x 8 x 34 cm

Hlavné materiály: drevo, PA, PP, ABS, farby na vodnej báze

SKU 1137457
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 6943478007772
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško