Guličková dráha Dynamic XS

Guličková dráha, ktorá uspokojí začiatočníkov aj ozajstných nadšencov! Pošlite guľôčku na divokú jazdu po strmých chodníčkoch, skokanských mostíkoch aj skrz efektné kruhy.  Z dielikov tejto stavebnice, je možné postaviť až tri originálne guľôčkové dráhy - jednu zábavnejšiu ako druhú. Guľôčková dráha Dynamic XS je výbornou pomôckou na tréning priestorovej predstavivosti, ... motoriky, koordinácie ruky a oka, názornou ukážkou zoznámi aj so základnými fyzikálnymi a konštrukčnými princípmi.Obsah: 70 stavebných prvkov (vrátane 2 guľôčok)Materiál: plastTáto hra je odporúčaná deťom od 7 rokov.

čítať viac čítať menej

13.90€

Dostupné ihneď

13.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Guličková dráha, ktorá uspokojí začiatočníkov aj ozajstných nadšencov! Pošlite guľôčku na divokú jazdu po strmých chodníčkoch, skokanských mostíkoch aj skrz efektné kruhy.  Z dielikov tejto stavebnice, je možné postaviť až tri originálne guľôčkové dráhy - jednu zábavnejšiu ako druhú.

Guľôčková dráha Dynamic XS je výbornou pomôckou na tréning priestorovej predstavivosti, motoriky, koordinácie ruky a oka, názornou ukážkou zoznámi aj so základnými fyzikálnymi a konštrukčnými princípmi.

Obsah: 70 stavebných prvkov (vrátane 2 guľôčok)

Materiál: plast

Táto hra je odporúčaná deťom od 7 rokov.

SKU 1162303
Značka Fischertechnik
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 4048962250268
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško