Guličková dráha Dynamic Looping

Ešte viac zábavy s vašou guľôčkovou dráhou Fischertechnik vďaka doplnkovému setu Dnyamic Looping, ktorý guľôčky donúti poprieť gravitáciu v dychberúcich slučkách a vývrtoch! Akčná sada pozostáva z 50 komponentov a je plne kompatibilná so všetkými guličkovými dráhami nemeckej značky Fischertechnik.Svet techniky je úžasný a nekonečne dômyselný! Stavebnice a guličkové dráhy ... Fischertechnik ho pomocou dokonale zrozumiteľných návodov a realistických konštrukcií približujú aj tým najmenším inžinierom a staviteľkám. Jednotlivé dieliky sú dôsledne uspôsobené detským rukám a odolné aj pri dlhodobom používaní. Hra so stavebnicou stimuluje jemné motorické schopnosti, koordináciu ruka-oko, ale aj trpezlivosť, sústredenie a schopnosť popasovať sa aj s náročnejčími úlohami. Technické stavebnice deťom verne sprostredkujú princípy fungovania rôznych mechanizmov, a tak skúsenosti z hry môžu prenášať aj do skutočného života.Hra je vhodná pre deti od 7 rokov.Rozmery balenia: 12,5 x 6,5 x 15 cm

čítať viac čítať menej

14.90€

Dostupné ihneď

14.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Ešte viac zábavy s vašou guľôčkovou dráhou Fischertechnik vďaka doplnkovému setu Dnyamic Looping, ktorý guľôčky donúti poprieť gravitáciu v dychberúcich slučkách a vývrtoch! Akčná sada pozostáva z 50 komponentov a je plne kompatibilná so všetkými guličkovými dráhami nemeckej značky Fischertechnik.

Svet techniky je úžasný a nekonečne dômyselný! Stavebnice a guličkové dráhy Fischertechnik ho pomocou dokonale zrozumiteľných návodov a realistických konštrukcií približujú aj tým najmenším inžinierom a staviteľkám. Jednotlivé dieliky sú dôsledne uspôsobené detským rukám a odolné aj pri dlhodobom používaní. Hra so stavebnicou stimuluje jemné motorické schopnosti, koordináciu ruka-oko, ale aj trpezlivosť, sústredenie a schopnosť popasovať sa aj s náročnejčími úlohami. Technické stavebnice deťom verne sprostredkujú princípy fungovania rôznych mechanizmov, a tak skúsenosti z hry môžu prenášať aj do skutočného života.

Hra je vhodná pre deti od 7 rokov.

Rozmery balenia: 12,5 x 6,5 x 15 cm

SKU 1173025
Značka Fischertechnik
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 4048962316261
Kód produktu 182.544620
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško