SKU
1162305
Dostupnosť: Momentálne nedostupné

Guličková dráha Dynamic L 2

119,90 €

Guličková dráha pre ozajstných nadšencov! Pošlite guľôčku na divokú jazdu po strmých chodníčkoch, skokanských mostíkoch, výťahoch, odstredivých násypoch, ostrých zákrutách aj skrz efektné kruhy. Z dielikov tejto stavebnice, je možné postaviť až sedem originálnych guľôčkových dráh - jednu zábavnejšiu ako druhú. Guličkové dráhy značky Fischertechnik sú ideálne darčeky pre chlapcov, ktorí majú kladný vzťah k technike.

Guľôčková dráha Dynamic L je výbornou pomôckou na tréning priestorovej predstavivosti, motoriky, koordinácie ruky a oka, názornou ukážkou zoznámi aj so základnými fyzikálnymi a konštrukčnými princípmi.

Obsah: 700 stavebných prvkov (vrátane motorčeka a 10 guľôčok)

Materiál: plast

Táto hra je odporúčaná deťom od 7 rokov.

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech.

Ďalšie produkty Fischertechnik