Guličková dráha Cuboro - doplnok Sixpack Profi

Cuboro systém guľôčkových dráh je stavebná sada pevných drevených kockiek s dĺžkou hrany 5 cm. Je klasická viacgeneračná hra, deti aj dospelí sa hrajú spoločne a budujú systémy podľa svojich schopností.Cuboro podporuje radosť z experimentovania, priestorové schopnosti, logické myslenie, motorickú aktivitu a koncentráciu.Základné sady obsahujú centrálne prvky. Nová kolekcia možností a náročnejších stavieb môže byť dosiahnutá práve doplnkovými sadami ... a sixpackmi.Sada Sixpack Profi obsahuje 6 ďalších prvkov s novými funkciami.

čítať viac čítať menej

49.00€

Dostupné ihneď

49.00€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Cuboro systém guľôčkových dráh je stavebná sada pevných drevených kockiek s dĺžkou hrany 5 cm. Je klasická viacgeneračná hra, deti aj dospelí sa hrajú spoločne a budujú systémy podľa svojich schopností.

Cuboro podporuje radosť z experimentovania, priestorové schopnosti, logické myslenie, motorickú aktivitu a koncentráciu.

Základné sady obsahujú centrálne prvky. Nová kolekcia možností a náročnejších stavieb môže byť dosiahnutá práve doplnkovými sadami a sixpackmi.

Sada Sixpack Profi obsahuje 6 ďalších prvkov s novými funkciami.

SKU 1151893
Značka Cuboro
Krajina pôvodu Švajčiarsko
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 7640111740209
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško