Guličková dráha Cuboro Basis

Jedinečná vysokokvalitná drevená guľôčková dráha, ktorá zaujme deti i dospelých! Guľôčkové dráhy CUBORO sú vyrobené s typickou švajčiarskou precíznosťou z bukového dreva.Drevené kocky, z ktorých sa dráhy skladajú, majú rôzne vymodelované dráhy, vnútorné i vonkajšie, a najrozmanitejšie funkcie. Skladanie dráhy stimuluje a podporuje motorické zručnosti, koncentráciu, kreativitu, radosť z experimentovania, ... priestorovú predstavivosť, logické myslenie  a pri skupinovom skladaní i pozitívne vzťahy v skupine.Guľôčkové dráhy Cuboro symbolizujú viacgeneračnú zábavu, pretože pri nespočetných možnostiach vyskladania dráh a zapojení kociek s rôznorodými funkciami sa z poskladania dráhy stáva výzva pre mladších i starších.Guľôčková dráha Cuboro Basis pozostáva z 30 precízne vypracovaných kociek 5 x 5 x 5 cm z bukového dreva, ktoré majú 12 rôznych funkcií, takže zábava začína už pri skladaní tohto 3D puzzle. Súčasťou dráhy je aj 5 guličiek.

čítať viac čítať menej

159.00€

Dostupné ihneď

159.00€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Jedinečná vysokokvalitná drevená guľôčková dráha, ktorá zaujme deti i dospelých!

Guľôčkové dráhy CUBORO sú vyrobené s typickou švajčiarskou precíznosťou z bukového dreva.

Drevené kocky, z ktorých sa dráhy skladajú, majú rôzne vymodelované dráhy, vnútorné i vonkajšie, a najrozmanitejšie funkcie.

Skladanie dráhy stimuluje a podporuje motorické zručnosti, koncentráciu, kreativitu, radosť z experimentovania, priestorovú predstavivosť, logické myslenie  a pri skupinovom skladaní i pozitívne vzťahy v skupine.

Guľôčkové dráhy Cuboro symbolizujú viacgeneračnú zábavu, pretože pri nespočetných možnostiach vyskladania dráh a zapojení kociek s rôznorodými funkciami sa z poskladania dráhy stáva výzva pre mladších i starších.

Guľôčková dráha Cuboro Basis pozostáva z 30 precízne vypracovaných kociek 5 x 5 x 5 cm z bukového dreva, ktoré majú 12 rôznych funkcií, takže zábava začína už pri skladaní tohto 3D puzzle. 

Súčasťou dráhy je aj 5 guličiek.

SKU 1115774
Značka Cuboro
Krajina pôvodu Švajčiarsko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 7640111740025
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško