Ta-Da cirkus

Originálna balančná hra Ta-Da cirkus, z dielne izraelskej značky Kipod, poteší tak chlapcov, ako i dievčatá, o to viac, ak sa k deťom ešte pridajú rodičia, alebo kamaráti.Rovnovážne či stohovateľné hry pomáhajú u detí rozvíjať úchop, jemnú detskú motoriku, manuálnu zručnosť, trpezlivosť či sústredenosť, ale aj vizuálnu predstavivosť a kreativitu. ... Okrem toho prinášajú kopec zábavy.Obsahom hry sú rozličné drevené cirkusové postavičky, ako menežér cirkusu, akrobati, tanečníci, vzpierači či zvieratká zhotovené špeciálnym spôsobom, ktorý umožňuje ukladanie jednej postavičky na druhú s cieľom vytvoriť čo najvyššiu a pritom najstabilnejšiu pyramídu. Komu sa postavičky zosypú a spadnú, ten prehráva! Materiálové zloženie: bukové drevoRozmery: 28 x 24 x 5,5 cmOdporúčaný vek: 3 - 100 rokov

čítať viac čítať menej

34.90€

Dostupné ihneď

34.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálna balančná hra Ta-Da cirkus, z dielne izraelskej značky Kipod, poteší tak chlapcov, ako i dievčatá, o to viac, ak sa k deťom ešte pridajú rodičia, alebo kamaráti.

Rovnovážne či stohovateľné hry pomáhajú u detí rozvíjať úchop, jemnú detskú motoriku, manuálnu zručnosť, trpezlivosť či sústredenosť, ale aj vizuálnu predstavivosť a kreativitu. Okrem toho prinášajú kopec zábavy.

Obsahom hry sú rozličné drevené cirkusové postavičky, ako menežér cirkusu, akrobati, tanečníci, vzpierači či zvieratká zhotovené špeciálnym spôsobom, ktorý umožňuje ukladanie jednej postavičky na druhú s cieľom vytvoriť čo najvyššiu a pritom najstabilnejšiu pyramídu. Komu sa postavičky zosypú a spadnú, ten prehráva!

Materiálové zloženie: bukové drevo

Rozmery: 28 x 24 x 5,5 cm

Odporúčaný vek: 3 - 100 rokov

SKU 1174911
Značka Kipod
Krajina pôvodu Izrael
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 7290017248080
Kód produktu 733.KT100
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, v prípade prehltnutia riziko udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško