Gorjuss zápisník v krúžkovej väzbe Sugar and Spice

Tento krásny Gorjuss zápisník v krúžkovej väzbe s motívom "Sugar and Spice" je nielen praktickým, ale aj štýlovým doplnkom každej mladej dámy! Svojou veľkosťou padne takmer do každej tašky, takže odteraz už určite na nič nezabudnete a všetky svoje dôležité poznámky a nápady budete mať vždy pri sebe. Je ideálny ... nielen na poznámky do školy, ale aj na doma, alebo cesty. Výborný tip na darček pre dievčatá.Rozmery: 22,5 x 18,5 x 1,5 cmPočet strán: 192

čítať viac čítať menej

12.13€

Bežná cena 12.90€

Momentálne nedostupné

12.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Tento krásny Gorjuss zápisník v krúžkovej väzbe s motívom "Sugar and Spice" je nielen praktickým, ale aj štýlovým doplnkom každej mladej dámy! Svojou veľkosťou padne takmer do každej tašky, takže odteraz už určite na nič nezabudnete a všetky svoje dôležité poznámky a nápady budete mať vždy pri sebe. Je ideálny nielen na poznámky do školy, ale aj na doma, alebo cesty. Výborný tip na darček pre dievčatá.

Rozmery: 22,5 x 18,5 x 1,5 cm

Počet strán: 192

Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997622742
Kód produktu 266.816GJ01
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou