Gorjuss zápisník v krúžkovej väzbe Sugar and Spice

Tento krásny Gorjuss zápisník v krúžkovej väzbe s motívom "Sugar and Spice" je nielen praktickým, ale aj štýlovým doplnkom každej mladej dámy! Svojou veľkosťou padne takmer do každej tašky, takže odteraz už určite na nič nezabudnete a všetky svoje dôležité poznámky a nápady budete mať vždy pri sebe. Je ideálny ... nielen na poznámky do školy, ale aj na doma, alebo cesty. Výborný tip na darček pre dievčatá.Rozmery: 22,5 x 18,5 x 1,5 cmPočet strán: 192

čítať viac čítať menej

12.51€

Bežná cena 12.90€

Dostupné ihneď

12.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Tento krásny Gorjuss zápisník v krúžkovej väzbe s motívom "Sugar and Spice" je nielen praktickým, ale aj štýlovým doplnkom každej mladej dámy! Svojou veľkosťou padne takmer do každej tašky, takže odteraz už určite na nič nezabudnete a všetky svoje dôležité poznámky a nápady budete mať vždy pri sebe. Je ideálny nielen na poznámky do školy, ale aj na doma, alebo cesty. Výborný tip na darček pre dievčatá.

Rozmery: 22,5 x 18,5 x 1,5 cm

Počet strán: 192

SKU 1173178
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5018997622742
Kód produktu 266.816GJ01
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško