Gorjuss zápisník Ladybird

Nádherný diár s pôvabným umeleckým dizajnom Santoro Gorjuss a motívom "Ladybird" bude nenahraditeľným pomocníkom tých, čo si chcú zaznamenávať svoje kreatívne nápady, dôležité povinnosti či zaujímavé poznatky. Pevný diár môžete so sebou nosiť prakticky kedykoľvek a kamkoľvek - s uzatváraním na gumičku vám z neho zaručene nikdy nič nevypadne!Rozmery: 19,5 x ... 14 x 1,8 cmPočet strán: 192

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Nádherný diár s pôvabným umeleckým dizajnom Santoro Gorjuss a motívom "Ladybird" bude nenahraditeľným pomocníkom tých, čo si chcú zaznamenávať svoje kreatívne nápady, dôležité povinnosti či zaujímavé poznatky.

Pevný diár môžete so sebou nosiť prakticky kedykoľvek a kamkoľvek - s uzatváraním na gumičku vám z neho zaručene nikdy nič nevypadne!

Rozmery: 19,5 x 14 x 1,8 cm

Počet strán: 192

SKU 1171734
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5018997405604
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško