Gorjuss Zápisník flitrovaný The Dark Streak

Vizuálne roztomilý zápisník, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre detail či estetické cítenie. Ideálny na dôležité poznámky alebo kreatívne nápady. Oceníte ho doma, v škole, alebo na cestách. S praktickým transparentným obalom, ktorý ho chráni najmä pred poškodením.Obsah: 156 linajkových stránRozmery: 20 x 11 x ... 1 cm

čítať viac čítať menej

12.51€

Bežná cena 12.90€

Dostupné ihneď

12.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vizuálne roztomilý zápisník, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre detail či estetické cítenie. Ideálny na dôležité poznámky alebo kreatívne nápady. Oceníte ho doma, v škole, alebo na cestách. S praktickým transparentným obalom, ktorý ho chráni najmä pred poškodením.

Obsah: 156 linajkových strán

Rozmery: 20 x 11 x 1 cm

SKU 1173843
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997623213
Kód produktu 266.742GJ04
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško