Gorjuss zápisník a la menovka na batožinu Time to Fly

Nápaditý vreckový zápisník v tvare menovky, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky kreatívne deti! Ideálny na dôležité poznámky alebo originálne nápady. Oceníte ho doma, v škole, alebo na cestách. S obsahom linajkových stránok - zviazaných pruhovaným povrázkom.Rozmery: 12,5 x 6 cm

3.87€

Bežná cena 3.99€

Dostupné ihneď

3.99€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Nápaditý vreckový zápisník v tvare menovky, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky kreatívne deti! Ideálny na dôležité poznámky alebo originálne nápady. Oceníte ho doma, v škole, alebo na cestách. S obsahom linajkových stránok - zviazaných pruhovaným povrázkom.

Rozmery: 12,5 x 6 cm

SKU 1172522
Značka Santoro
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 5018997622155
Kód produktu 266.664GJ08
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško