Gorjuss viacfarebné pero The scarf

Prečo by ste si svoje poznámky či nápady nemohli zapisovať originálne a štýlovo? So Santoro Gorjuss viacfarebným perom to bude jednoduché! Ideálny darček pre všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie.8 farebných prevedení písma: žltá, červená, ružová, fialová, zelená, bledomodrá, tmavomodrá a čiernaRozmery: 13,5 x 1,5 x 1 ... cm

čítať viac čítať menej

4.84€

Bežná cena 4.99€

Dostupné ihneď

4.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Prečo by ste si svoje poznámky či nápady nemohli zapisovať originálne a štýlovo? So Santoro Gorjuss viacfarebným perom to bude jednoduché! Ideálny darček pre všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie.

8 farebných prevedení písma: žltá, červená, ružová, fialová, zelená, bledomodrá, tmavomodrá a čierna

Rozmery: 13,5 x 1,5 x 1 cm

SKU 1170389
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997617212
Kód produktu 266.503GJ03
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Uchovajte návod.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško