Gorjuss taštička Every Summer has a Story

Rozkošná a zároveň praktická taštička, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie! Vo vnútri je dostatočne veľká a priestranná, zmestíte do nej tak školské potreby, ako aj kozmetiku alebo iné poklady. Oceníte ju preto nielen doma, ale aj v škole či na cestách.Materiálové ... zloženie: polyester (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: 19 x 28,5 x 9 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

čítať viac čítať menej

19.30€

Bežná cena 19.90€

Dostupné ihneď

19.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Rozkošná a zároveň praktická taštička, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie! 

Vo vnútri je dostatočne veľká a priestranná, zmestíte do nej tak školské potreby, ako aj kozmetiku alebo iné poklady. Oceníte ju preto nielen doma, ale aj v škole či na cestách.

Materiálové zloženie: polyester (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 19 x 28,5 x 9 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

SKU 1172391
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997619902
Kód produktu 266.292GJ21
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško